TAAKVERDELING

TAAKVERDELING

DRAAIBOEK VRIJWILLIGERS

BAANOPBOUWWEGWIJZERSINSCHRIJVERSVLOTSTARTFINISHEHBOKOEK EN ZOPIE– – PROVLOT

ORGANISATIE
VOORZITTERhele dagGeert Zweers
WEDSTRIJDLEIDER8-13 <-> 13-16 Geert / Oda
VEILIGHEIDhele dagRuben Vennekers
LOGISTIEK BOTENhele dagOda
HOOFD JURYhele dagBert Verlaan
RUGBYCLUB THE DUKEShele dagHans Meeuwis

VOORAF WEDSTRIJDAANBRENGEN

WEGWIJZERS

Wegwijzer 11Anni Tuski
Wegwijzer 21Dieuwke Creemers
Wegwijzer 31Lies van Berkel
Wegwijzer 41Ingeborg van Velthoven
Wegwijzer 51MC van Hulten
Wegwijzer 61Nienke Creemers

ZA 15 OKT 14:00 BOTENTERREIN KLAARMAKEN

ZA 15 OKT MAAI / SCHOONMAAK
14:00

MAAIER 114:00Nico Casant
MAAIER 214:00Geert Zweers
TEAM14:00Will / Lies / Renate

VR 21 OKT LEVERING VLOT

VR 21 OKT

LEVERING VLOT15:00 – 19:00ProVlot -Jan Hein Hoitsma
ONTVANGST

Geert Zweers

ZA 22 OKT BAANOPBOUW

Baanopbouw 113:00 – 15:00Dennis Korthout
Baanopbouw 213:00 – 15:00Lars van Hout
Baanopbouw 313:00 – 15:00Gert Boxem
Boten ophalen en vervoeren
1Viking boot
1Coachboot
Materieel
1BootFinish / start
6BoeienFinish
1BoeilijnFinish
7AfstandbordjesBaan
2+2Start + Finish palen

ZA 22 OKT WEGWIJZERS

Uitzetten bewegwijzering door WEGWIJZERS
Garage
Rugbyclub
Finish
Vlot
Botenterrein
P Botenwagens

ZO 23 OKTOBER WEDSTRIJDDAG WILLEMSREGATTA

Tijdschema*heat
9.00-10.00 uur1Ophalen rugnummers 1e heat
10.00 uur1Stuurliedenvergadering
10:151Vlot open
10.15-11.15 uur1Oproeien 1e heat
11:15 uur1Vlot dicht
11.30 uur1Start 1e heat (3.5 km)
12.15–13.00 uur1Inleveren rugnummers 1e heat
12.00-13.00 uur2Ophalen rugnummers 2e heat
13.00 uur2Stuurliedenvergadering
13:15 uur2Vlot open
13.15-14.15 uur2Oproeien 2e heat
14:15 uur2Vlot dicht
14.30 uur2Start 2e heat (3.5 km)
15.15-16.00 uur2Inleveren rugnummers 2e heat
Prijsuitreiking: circa 17.00 uur
*wijzigingen voorbehouden

RONDBRENGEN MATERIEEL PAARDENWAGEN

08:00 uurRugbyclubFinishVlotStart
3Partytenten21
6Schoenkratten6
1Wegafzetting1
6Biertafel en 2 banken321
3Statafels3
4Vuilnisbakken211
2Kleedkamer lockers2

RUGBYCLUB

INSCHRIJVERS


Inschrijver 1108:00 – 16:00Jeanine van Greunsven
Inschrijver 2108:00 – 16:00Renate Delchot
Inschrijver 3108:00 – 16:00Anita den Hoed
Inschrijver 4108:00 – 16:00MC van Hulten
Rugnummers, clipboards
Inrichten tafels
Aankleding

VLOT

WEDSTRIJD

Portofoon
VLOTHOND109:00 – 16:00Gert Boxem
Vlothulp 1109:00 – 16:00Lars van Hout
Vlothulp 2109:00 – 16:00Dennis Beekhuijzen
Riemploeg 109:00 – 16:00
?
Riemploeg 209:00 – 16:00
?
Riemploeg 309:00 – 16:00
?
Riemploeg 309:00 – 16:00
?

KOEK EN ZOPIE 5e STOP

5e Stop
1Partytent
3Biertafels en banken
3Statafels
2Vuilnisbakken
FOTOGRAAF09:00 – 13:00Marieke Viergever

12:00 – 17:00?
VIDEO11:30 – 12:30Video vlot (Gert)
DRONE??

START

STARTERS

Portofoon + toeter
KAMPRECHTER start
09:00 – 16:00knrb kamprechter
KAMPRECHTER oplijner09:00 – 16:00knrb kamprechter
Iris Tijdmeting
09:00 – 16:00Iris – Dante
Starter 1109:00 – 16:00Dini Gieteling
Starter 2109:00 – 16:00Corrie Roelofs
STARTERS


Start Wachtgebied Oplijner 1110:00 – 16:00Cor van Hillo
Start Wachtgebied Oplijner 2110:00 – 16:00
?

FINISH

FINISHERS

Portofoon + toeters
KAMPRECHTER Finish
09:00 – 16:00knrb kamprechter
Iris Tijdmeting
09:00 – 16:00Iris – Dante
Tijdmeting finish 1109:00 – 16:00Marja Robbemondt
Tijdmeting finish 2109:00 – 16:00?
FINISHERS

Portofoon 2
Finish wachtgebied 1109:00 – 16:00Bert Bogers
Boot 1109:00 – 16:00Maurice Smedts
Boot 2109:00 – 16:00?

EHBO

109:00 – 16:00Marc Nijboer
109:00 – 13:00Pim Pijnappel

MA 24 OKT OPHALEN VLOT

MA 24 OKT OPHALEN VLOT
09:00 – 14:00ProVlot



Jan Hein Hoitsma
Vlotploeg 109:00 – 14:00Gert Boxem
Vlotploeg 209:00 – 14:00?
Vlot en schoonmaak 1109:00 – 14:00Saskia Van den berg
Vlot en schoonmaak 1109:00 – 14:00